Gościu znużony, gościu znudzony, jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony, zajrzyj i zostań tu u mnie koniecznie.

niedziela, 6 grudnia 2015

Świąteczny czas...

Witajcie kochani!
Wszędzie kipi już od świątecznej atmosfery, zabawki, dekoracje, lampeczki, brokaty a ja jakoś tego nie czuję...wcale...nic a nic i na dodatek ze wszystkim jestem w tyle...i to dalekim tyle :( Z czasem mi nie po drodze, z weną też słabo ale to chyba wynik tych wszystkich chorób, które u nas znowu zagościły. Jakoś tak ten czas mi szybko leci, dzień za dniem mija w zatrważającym tempie może to efekt systemu w jakim pracuję, że mi tak dni umykają ale stanowczo za szybko się to dzieje. Już 6 grudzień chyli się ku końcowi i szybkim krokiem zbliżają się najmilsze święta w roku, czekamy na nie, przygotowujemy się już od początku grudnia na ten magiczny i wyjątkowy czas :) U mnie te przygotowania idą powolutku i to bardzo, zawsze sobie obiecuje zacząć wcześniej by ze wszystkim się wyrobić jednak pewnych rzeczy nie jestem w stanie zaplanować czy przeskoczyć i zawsze coś pokrzyżuje moje plany.
Dziś pokażę jakie karteczki powędrowały w świat głosić wesołą nowinę:)Dziś to tyle a jak u Was z tworzeniem? Udaje Wam się to co zaplanowaliście :)
Dziękuję serdecznie za odwiedziny i miłe komentarze, buziaki giwis

3 komentarze:

 1. Przepiękne kartki! tylko pozazdrościć obdarowanym;p a jeśli chodzi o planowanie to niestety mnie też często coś lubi "wyskoczyć" i trzeba prędko plan modyfikować:PP Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję pięknie :)staram się by każda była wyjątkowa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładne i stylowe kartki :)
  pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń